Home › Fajna okolica na wczasy odszukasz w tym tekście

Fajna okolica na wczasy odszukasz w tym tekście

Usytuowana na Wzgórzu Koneckim Sielpia ze względów przyrodniczych i szalenie urokliwych terenów uznawana jest za Perłę ziemi świętokrzyskiej pośród lokalnych ośrodków wypoczynkowych.

Sielpię usytuowaną tuż przy zalewie Czarnej Koneckiej w otoczeniu lasów sosnowych charakteryzuje specyficzny mikroklimat, który jest rezultatem roztaczających swój aromat olejków sosnowych. Sprzyja on głównie osobom , które mają różnego rodzaju schorzenia oskrzeli czy płuc. Na turystów , którzy zwiedzają Sielpię czeka dobrze urozmaicona baza noclegów. Oprócz prywatnych pokoi mają do dyspozycji domki letniskowe o wymaganym standardzie wyposażenia usytuowane w lesie tuż nad brzegiem Czarnej Koneckiej. Dzięki wymaganemu wyposażeniu zapewniają nie tylko wygodne warunki lokalowe, ale również moc atrakcji, które umilają spędzenie urlopu nawet podczas złej pogody.Sielpia z bardzo bogatym zapleczem rekreacyjnym to wymarzone miejsce na urlop z dala od codziennego zgiełku zarówno dla najmłodszych dzieci jak i seniorów. Goście mogą wypoczywać na zadbanej plaży i kąpać się w Zalewie. Ośrodek w Sielpi to również doskonała baza wypadowa dla osób, które lubią czynną formę urlopu. Z Sielpi można bez problemu zrobić wycieczkę do Bałtowa, by tam zobaczyć jedyny w okolicy Park Jurajski bądź do Jaskini Raj położonej w okolicy Chęcin, która uważana jest za jedną z najpiękniejszych form przyrodniczych w Polsce.


Wyjazd do Sielpi to wyśmienity sposób na udany wypoczynek dlatego planując nadchodzący wielkimi krokami letni urlop, trzeba już zastanowić się nad rezerwacją jednego z domków letniskowych położonych w urokliwej okolicy Zalewu Czarnej Koneckiej..
Więcej informacji pozyskano ze strony:: Sielpia kwatery tanie a świetna miejscówka

Page top