Home › Jagody acai i ich zalety - jesli pragniesz o nich poczytać zerknij na nasz artykuł

Jagody acai i ich zalety - jesli pragniesz o nich poczytać zerknij na nasz artykuł

Owoce przypominają z wyglądu borówkę amerykańską, smakują identycznie jak jagody, z nutką czekolady. W owocach znajduje się ogrom składników odżywczych, dlatego tak ochoczo wykorzystuje się je w redukcji masy ciała. Przede wszystkim dzięki związkom fenolowym, które zawiera sok z owoców acai.

Nie licząc tego są bogate w antyoksydanty, wzmacniające odporność i hamują proces starzenia, aminokwasy egzogenne, witaminę A i C, lipidy, w ilości podobnej jak w oliwie z oliwek, jak również błonnik pokarmowy niezbędny w procesach trawienia. To naturalnie błonnik wpływający na przemianę materii uznany bywa za niezbędny w diecie obniżającej wagę.

Acai podwyższa uczucie najedzenia, w związku z czym łatwiej kontrolować ilość no i wartość spożywanych w trakcie diety dań.

Opinie osób spożywających jagody acai są w większej mierze pozytywne.

Zwłaszcza w kontekście odchudzania. Przy zharmonizowanej diecie i takiej suplementacji, aktywności fizycznej chwalono przyrost energii, więc szybsze osiągnięcie perfekcyjnej sylwetki. W naszym kraju owoce acai można dzisiaj kupić nie tylko w e-sklepach, ale punktach stacjonarnych z suplementami diety albo zdrową żywnością. Najczęściej maja postać kapsułek bądź soku. Do nabycia mogą być także w przeróżnych połączeniach, np. z l-karnityną czy guaraną, zieloną herbatą itp. Jak widać urozmaicanie diety jagodami może mieć ogromny wpływ na zrzucenie dodatkowych kilogramów, w stosunkowo krótkim czasie. Jednak bez korekty dotychczasowego trybu życia, odżywiania nic z tego nie będzie..
Więcej informacji pobrano z serwisu:: schnell abnehmen cardio

Page top