Home › Najczęściej wybierane diety odchudzające

Najczęściej wybierane diety odchudzające

W internecie wolno odszukać co najmniej kilkanaście przepisów na diety odchudzające. Każda rządzi się gruntownie innymi regułami a po wszystkich wolno osiągnąć również inne efekty. Należałoby wobec tego dowiedzieć się, jakie plany żywieniowe cieszą się największą popularnością i czy ich stosowanie jest w pełni bezpieczne dla ogólnego stanu zdrowia. • Dieta Dukana - doktor Dukan to specjalista, który po wielu latach badań wiedzionych nad nadwagą i otyłością doszedł do wniosku, że sprawnym sposobem na redukcję masy ciała ma okazję być białko. Jego dieta w takim razie opiera się przede wszystkim na wzmożonej ilości spożywanego każdego dnia nabiału. Rezultaty, zdaniem fachowców i osób stosujących, są w samej rzeczy imponujące. Tu niemniej jednak wiele do życzenia w tym zakresie pozostawiają efekty uboczne, do jakich zalicza się choćby dysfunkcja nerek. • Dieta 1500 kcal - optymalna, jeżeli gra toczy się o bezpieczeństwo, dieta polegająca na dostarczaniu do organizmu znacznie mniejszej ilości energii, aniżeli wynosi dzienne zapotrzebowanie dojrzałego człowieka. Są też inne odmiany w obrębie tego planu żywieniowego. Mowa tutaj między innymi o diecie 1200 oraz 1000 kcal. W obydwu przypadkach jest to jednakże głodówka, która niczym nie przypomina zdrowego odchudzania.

Przy diecie 1500 kcal nie pojawiają się żadne poważne skutki uboczne, które zdołałyby grozić życiu a jako dodatek osoby stosujące zdobędą pełne nasycenie! Co to świadczy? Przy tym programie żywieniowym nie odczuwa się głodu.

Jest jeszcze wiele innych rodzajów diet, niemniej jednak to te dwie powyższe radują się najogromniejszą popularnością zarówno wśród ludzi stosujących, jak oraz wśród ekspertów..


Dalsze informacje na stronie: środki na odchudzanie

Page top