Home › Te tabletki umożliwiają zlikwidowanie nadmiaru kilogramów na zawsze

Te tabletki umożliwiają zlikwidowanie nadmiaru kilogramów na zawsze

Owoce acai spotkać można jedynie w buszach Amazonii. Ich właściwości prozdrowotne oraz odchudzające znane są społeczeństwu na całym globie. Oczywiście transport tych wrażliwych owoców do naszego kraju nie jest możliwe, stąd skutecznie zastępuje się je suplementami na bazie acai, czy ich sokiem. Jakie działania posiada?Rozważania na temat soku z jagód acai określiły i potwierdziły ogrom właściwości tego owocu. Głównie dotyczą one profilaktyki wielu chorób, ale i funkcje wspomagające w ich leczeniu. Oczywiście głównie słyną ze wspomagania utraty wagi. Sok z jagód zawiera 12 polifenoli, które odpowiadają głównie za pracę układu krwionośnego człowieka. Zatem pozwalają uniknąć zawału serca, choroby wieńcowej, miażdżycy. Antyoksydanty, które także odszukać można w jagodach opóźniają procesy starzenia i walczą z wolnymi rodnikami. Znajduje się tam więcej, niż w uznanych za przodownika winogronach. W jagodach sklasyfikowano 29 kwasów nienasyconych, łącznie z Omega 6 i Omega 9 – pozwalają one redukować gorszy cholesterol. Dla czynnych fizycznie jagody również mają znaczenie. Zawierają bowiem ogrom aminokwasów – wpływają na jakość i moc mięśni.

Białko wpływa ponadto na jakość skóry, włosów i paznokci. Poza tym sok wzmaga energię.

Składniki jagód acai mają też wpływ na minimalizowanie ryzyka wystąpienia raka, choroby Alzheimera, osteoporozy i mnóstwa innych chorób.

Zalet acai jest wiele. Warto dodać do dotychczasowej diety te zbawienne owoce, w dowolnej formie, by cieszyć się nie tylko zdrowiem, siłą, sprawnością ale i smukłą figurą.

Indianie z Ameryki Południowej stosują acai od stuleci i chwalą się długim życiem, krzepą i atrakcyjnym wyglądem..


Page top